Дані і шиномонтаж: секрети сервісу та додаткових послуг

Дані і шиномонтаж: секрети сервісу та додаткових послуг

Поміняти колеса - що може бути простішим? Але й в цій сфері автомобільні технології зробили крок уперед і шиномонтаж без відповідних знань від автовиробників стає складнішим. Шинний сервіс, який володіє такою інформацією може підвищити якість своїх послуг та згенерувати додатковий оборот.

 

Точки опори

Наприклад, ви знали, що в сучасних автомобілях пластиковий обвіс встановлюють та кріплять навіть знизу? Тобто, щоб підняти автомобіль на підіймачі або хоча б піддомкратити, потрібно чітко знати точки, в яких це можна робити. А такі дані можна знайти лише в оригінальній програмі або ж у розділі TecRMI у TecDoc.

Є й нюанс для машин із пневмопідвіскою, хоча вони й рідкість. Там потрібно правильно активувати режим технічного обслуговування, щоб не пошкодити систему.

При підйомі автомобіля важливо правильно обрати точки опори

Моменти затягування

Це болюче питання, яке є дуже актуальним. Адже на більшості “гаражних” шиномонтажів колісні болти затягують пневматичними гайкокрутами. Хоча робити цього категорично не рекомендується. Потрібно використовувати динамометричний ключ та чітко дотримуватись рекомендацій автовиробника щодо моменту затягування. І знову ж таки, цю інформацію можна подивитись лише у відповідних програмах чи TecDoc.

Тиск та відповідність характеристик

Деякі автовласники прагнуть встановити на свої машини шини та диски, які відрізняються від заводських. У TecDoc ви маєте змогу перевірити чи такі типорозміри дійсно підходять до цього автомобіля та повідомити про це клієнту.

А головне - ви можете знайти величини потрібного тиску повітря саме до конкретного типорозміру шин, який би варіант не обрав власник. Адже на інформаційних стікерах автомобіля тиск вказано лише для стандартної гуми.

Дотримуйтесь правильного моменту затягування коліс

Не забуваємо про датчики тиску

Важливий аспект при зміні коліс - це наявність системи контролю тиску в шинах (TPMS) та її датчиків, які вже встановлюються на багатьох автомобілях. Розділ TecRMI у TecDoc пропонує інструкції щодо заміни датчиків тиску в шинах, а також інформацію про різні методи налаштування TPMS.

Ба більше, потрібно елементарно знати де знаходиться датчик в конкретному автомобілі, аби не зламати його під час демонтажу шин. Щоб потім не довелось вибачатись перед клієнтом.

При роботі з колесом можна пошкодити датчик тиску

Генеруйте додатковий оборот

Насправді заміна колеса - це хороша можливість для майстерні зробити огляд стану автомобіля та порекомендувати інші додаткові послуги. Коли машина піднята, а шини зняті, добре видно підвіску, осі та гальмівну систему. Клієнт також отримує вигоду і відчуває, що він у добрих руках, коли йому прямо вказують на потенційні проблеми з якими він все одно повернувся б найближчим часом.

До речі, TecDoc має функціонал, який дозволяє сформувати чек-лист для перевірки інших систем автомобіля під час заміни коліс. Його можна погодити з клієнтом заздалегідь, таким чином підвищуючи довіру до ваших рекомендацій.

Купуйте офіційний TecDoc

Продукцію компанії TecAlliance, а саме електронний каталог по підбору запчастин TecDoc WebCat 2.5 або 3.0, можна купити в Україні офіційно! А також у всіх країнах СНД: Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Узбекистан. Партнером і дистриб'ютором TecDoc є компанія AGV Aftermarket. Замовлення і тестовий доступ можна оформити online на сайті http://webcat.tecdoc-cis.com/

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня