TecDoc Catalog оновив мобільний додаток

TecDoc Catalog оновив мобільний додаток

Сьогодні смартфони є важливим каналом зв'язку та інструментом отримання корисної інформації. А для тих, хто пов'язаний із запчастинами, це ще один варіант доступу до популярного каталогу TecDoc. У цьому допоможе новий мобільний додаток TecDoc Catalog App, скачати який можна в сервісах Google Play та AppStore. Офіційну презентацію додатку та можливість підключення для ринку СНД чекаємо в першій половині 2021 року.

 

Мобільний додаток TecDoc Catalog App

TecDoc Catalog App - це індивідуальний інструмент продажів, що допомагає майстерням, дилерам, продавцям і навіть автовласникам знайти потрібні запчастини будь-якого бренду найбільш ефективним і зручним способом, в будь-якому місці та в будь-який час! Міжнародний галузевий стандарт даних про запасні частини залишається основою для нового додатка TecDoc Catalog. Тому що стандарт каталогу запчастин TecDoc визнаний у всьому світі та добре зарекомендував себе на ринку як знак якості.

Спеціальні можливості та відмінності

Ви можете легко розвивати свій бізнес за допомогою індивідуалізованої версії додатка. Ви самі вирішуєте, які модулі повинні відображатися у вашому індивідуальному мобільному рішенні - просто додайте або видаліть їх, якщо необхідно.

Але компанія не тільки надала додатку новий вид. Нові технології змушують його працювати ще швидше. Завдяки новому дизайну поліпшено досвід користувача і забезпечується інтуїтивно зрозуміле управління з більш логічною навігацією по меню.

Крім зовнішнього вигляду і користувацького досвіду, було додано кілька нових функцій.

Сканер VIN і штрих-коду

Використання технології OCR (оптичного розпізнавання символів) в мобільних камерах є зручним і поширеним методом введення даних. Не важливо, це VIN автомобіля або штрих-код продукту - просто зробіть знімок, і не потрібно вводити дані вручну, вони автоматично відобразяться в програмі.

Сканер VIN і штрих-коду

Дилерський модуль

Надсилайте своїх потенційних клієнтів до найближчої точки продажу за допомогою карт Google.

Дилерський модуль

Медіа-модуль

Поділіться своїми знаннями: надайте своїм клієнтам миттєвий доступ до всіх документів, пов'язаних з продуктом, таким як відео або PDF-файли. Зв'яжіть свою бібліотеку YouTube або завантажуйте документи через сучасний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Медіа-модуль

Модуль повідомлень

Просувайте новини про свої продукти та кампанії, підтримуйте своїх клієнтів за допомогою ефективного і недорогого інструменту прямої розсилки. Якою б інформацією або новинами ви не хотіли поділитися - з модулем повідомлень ви будете інформувати своїх клієнтів про ваших останні продукти, акції та новини компанії.

 

Висновки

Більше прикладної інформації про можливості нової програми можна знайти на YouTube-каналі компанії TecAlliance GmbH.

Також яким би не був зручним додаток, основним і найбільш функціональним продуктом залишається веб-каталог TecDoc. Зараз вартість повної основної ліцензії становить всього 18 $ на місяць. Але в січні 2021 року ціни будуть підвищуватися. Також при покупці веб-каталогу TecDoc ви отримаєте можливість підключення мобільного додатку безкоштовно. Як отримати доступ до всіх можливостей TecDoc можна дізнатися тут - https://webcat.tecdoc-cis.com/

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня