Q Service та Continental - стратегічне співробітництво заради підвищення безпеки на дорогах

Q Service та Continental - стратегічне співробітництво заради підвищення безпеки на дорогах

Компанія Continental Opony Polska та мережа автосервісів Q Service Castrol в Польщі підписали угоду про співробітництво. В рамках цього партнерства польські автовласники отримають доступ до всіх продуктів шинного виробника на вигідних умовах.

 

Q Service Castrol є важливим діловим партнером для Continental Opony Polska. Мережа динамічно зростає - у грудні 2019 року вона налічувала 200 автосервісів, а у березні 2021-го їх уже 360. І слід очікувати подальшого зростання, адже в мережі не планують зупинятись. 
Бренд Semperit

Взаємовигідні умови для партнерів та клієнтів

Для Continental Opony Polska співпраця з мережею Q Service Castrol - це не лише можливість збільшити доступність преміальних шин, а й підвищити обізнаність водіїв про шини бренду Semperit. В першу чергу партнери хочуть просувати шини саме цієї торговельної марки. Наприклад, всі клієнти, які купували шини Semperit в мережі Q Service Castrol, продовжують отримувати безкоштовну гарантію на механічні пошкодження шин. Крім того, гаражі мережі пропонують преміальні шини Continental, а також шини Barum. А з 2021 року гарантія на механічні пошкодження безкоштовно розповсюджується й на шини Continental.

Для автосервісів співпраця з Continental є гарантією доступу до шин найвищої якості у різних сегментах, але завжди за вигідною ціною. Крім того, партнерам Continental надається вичерпна інформація про нові продукти німецького виробника, а також безкоштовний доступ до технічних знань завдяки інноваційній навчальній платформі Continental.

 

Але найбільше у виграші від цієї співпраці будуть клієнти, що обслуговують свої машини та купують шини в гаражах Q Service Castrol. Партнерство Continental Opony Polska з мережею Q Service Castrol означає підвищення рівня безпеки та найвищих стандартів якості. Клієнти можуть розраховувати на професійну консультацію у виборі найкращих шин, лояльні ціни й на професійне та комплексне автосервісне обслуговування. Також з’являться унікальні акції, пов’язані з придбанням шин від групи Continental.

 Партнерство Continental Opony Polska з мережею Q Service Castrol

Про бренд Semperit

Історія австрійських шин Semperit бере свій початок з 1900 року, адже саме тоді на заводі гумових виробів Miskolczy & Co. розпочалось виробництво легкових шин. Сам бренд Semperit з’явився в 1906 році. А у 1927-му з конвеєра почали виходити вантажні шини. З 1985 року бренд належить концерну Continental.

Також варто знати, що Semperit має особливий досвід у виробництві зимових шин. Наприклад, у 1988 році компанія випустила Semperit Direction-Grip, першу у світі швидкісну спрямовану зимову шину.

Сьогодні Semperit асоціюється з німецькою якістю, чіткими та передбачуваними параметрами шин, а також з вигідною ціною.

 

Цілі Continental

У 2021-му  Continental Opony Polska святкує своє 25-річчя на польському ринку. Як Continental AG, так і Continental Opony Polska, сьогодні наголошують на безпеці водіння та освіті водіїв. Для цього концерн постійно працює у сфері досягнення максимально можливого рівня активної безпеки автомобілів. Кінцева ціль - це досягти Vision Zero, тобто жити у світі без смертельних дорожньо-транспортних пригод. Тому для Continental надзвичайно важливо сприяти безпеці водіння завдяки використанню найякісніших шин з урахуванням очікувань та потреб водіїв. І поширюючи свою продукцію через мережі надійних партнерів, цього вдасться досягти ще швидше.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня