Золота нагорода d&i за велосипедну шину Continental з кульбаби

Золота нагорода d&i за велосипедну шину Continental з кульбаби

Continental на Taipei Cycle Show отримала нагороду за першу серійну шину з технологією Taraxagum. Журі високо оцінило дизайн шин і екологічність матеріалу з натурального каучуку.

 

Журі премії d&i Award, яка вручається в рамках Taipei Cycle Show, присудило велосипедній шині Urban Taraxagum від Continental найвищу нагороду. Журі премії d&i Award, яка вручається в рамках Taipei Cycle Show, присудило велосипедній шині Urban Taraxagum від Continental найвищу нагородуБули високо оцінені дизайн протектора і боковини велосипедної шини, а також те, що ці шини виробляють з каучуку, отриманого з кульбаб, вирощуваних поблизу шинного заводу. Саме Taipei Cycle Show довелося скасувати через пандемію коронавірусу, але нагороди все ж були вручені.

«Urban Taraxagum - це перша велосипедна шина, виготовлена з гуми, отриманої з кульбаб «Urban Taraxagum - це перша велосипедна шина, виготовлена з гуми, отриманої з кульбаб, вирощених в Німеччині», - заявили в Continental, презентуючи цю спортивну велосипедну шину, представлену до нагороди. «Крім того, що ця дорожня шина відрізняється своєю оптимальною конструкцією і ідеально підходить для їзди по місту, її дизайн відображає виробничий контекст: малюнок протектора приймає форму кульбаби і робить дизайн шини незвичайним, а деталізоване гравірування боковини перекликається з походженням рослини. Проект включений в комплексну стратегію сталого розвитку, що охоплює економічні, екологічні та соціальні аспекти. Завдяки значно коротшим відстаням від поля до заводу ми скорочуємо витрати і зусилля в ланцюжку поставок і використовуємо ресурси більш ефективно».

Метою довгострокового проекту Continental Taraxagum є забезпечення достатньої кількості натурального каучуку з кульбаб для використання у виробництві шин для двоколісних транспортних засобів, легкових і комерційних автомобілів, а також інших автомобільних деталей, виготовлених з гуми. Continental вже виготовила перші тестові шини для легкових і вантажних автомобілів. Велосипедна шина Urban Taraxagum в даний час є єдиною серійної шиною з натурального каучуку, одержуваного з кульбаб. Виробництво почалося приблизно два роки тому на заводі з виробництва шин для велосипедів в Корбаху, Німеччина.

 

Continental розробляє новаторські технології та послуги для стійкої і пов'язаної мобільності людей і їх товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспорту. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, і в даний час в 59 країнах і на ринках працюють близько 240 000 чоловік.

Департамент шин має 24 виробничих і конструкторських підрозділи по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч чоловік, в 2019 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,7 млрд. євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних автомобілів і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну і екологічно ефективну мобільність. Портфель департаменту Шини включає в себе послуги з торгівлі шинами і навігаційними системами, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня