Новинка від Lemförder: стійка стабілізатора для VW T5

Новинка від Lemförder: стійка стабілізатора для VW T5

У сучасному світі для легкого комерційного транспорту характерні великий пробіг і високі навантаження. У зв'язку з цим виникає потреба в правильному сервісному обслуговуванні, що створює додаткові можливості для СТО. ZF Aftermarket пропонує широкий асортимент деталей рульового управління і підвіски під торговою маркою Lemförder, а також дає рекомендації по ремонту однієї з найпопулярніших моделей Volkswagen T5.

Легкий комерційний транспорт використовується щодня для перевезення важких вантажів, що призводить до підвищеного зносу його вузлів і деталей. Через постійні високі навантаженя частка автомобілів, які не пройшли техогляд, в легкому комерційному транспорті вище, ніж у легкових автомобілів.

Комерційний транспорт завжди використовується по максимуму, на межі своєї вантажопідйомності. Незважаючи на те, що підвіска розрахована на екстремальний режим експлуатації, її окремі деталі - кульові опори, шарніри поперечної рульової тяги, стійки стабілізатора та інші - швидше зношуються при постійному навантаженні. ZF Aftermarket рекомендує СТО під час кожного технічного огляду транспортного засобу, проводити візуальну діагностику підвіски, перевіряти її на наявність люфтів і замінювати пошкоджені або зношені деталі. Тільки так можна забезпечити безпечне управління транспортним засобом і гарантувати успішне проходження наступного техогляду. Авторизовані центри технічного огляду повинні бути оснащені люфт-детекторами для точної діагностики будь-яких несправностей підвіски і їх оперативного усунення.

Рекомендації ZF Aftermarket по ремонту моделі Volkswagen T5

Модель Volkswagen T5 є однією з найпопулярніших в сегменті легких комерційних автомобілів масою до 3,5 тонн. ZF Aftermarket пропонує широкий асортимент деталей підвіски, включаючи поперечні важелі, стійки стабілізатора і гумометалеві опори, під торговою маркою Lemförder.

Одне з найпоширеніших ушкоджень в цьому автомобілі -знос опори стійки амортизатора. Це пов'язано з тим, що в перших модифікаціях встановлювалася кульова опора занадто маленького розміру. Згодом компанія Volkswagen почала встановлювати деталь більшого розміру, але на ринку все ще зустрічаються обидві версії. ZF Aftermarket пропонує обидва варіанти, але рекомендує клієнтам перейти на новий. При демонтажі зазначених деталей завжди слід враховувати, який з двох варіантів кульових опор встановлено на автомобілі. Якщо пошкоджений опорний диск пружини більш раннього зразка, то необхідна заміна всього вузла, так як ці деталі більше не випускаються. СТО необхідно встановити нову опору стійки амортизатора, опорний диск пружини і кульову опору. ZF Aftermarket рекомендує завжди міняти ці деталі на обох сторонах передньої осі, щоб забезпечити стабільну поведінку автомобіля під час руху.

При заміні поперечного важеля необхідно враховувати деякі особливості: після видалення старої деталі механік повинен очистити поверхню прилягання пальця кульової опори в поворотному кулаці наждачним папером і спеціальним миючим засобом. В іншому випадку частинки іржі і бруду можуть проникнути через кульовий палець в шарнір нового поперечного важеля, що призведе до його швидкого зносу.

Не можна затягувати кріпильні болти і гайки до кінця, поки автомобіль знаходиться на підйомнику. Інакше після його спуску з підйомника гумові опори деформуються - і це призведе до передчасного зносу деталей. Після того як болти і гайки наживили в вивішеному стані автомобіля, він опускається на колеса до повного стискання підвіски і кріплення затягується повністю в залежності від моделі автомобіля. Існують також правила, що регулюють положення, в якому виконується затягування болтів і гайок. Слід звертати увагу на інструкцію з монтажу виробника транспортного засобу. Всі дані по підвісці, зазначені виробником, відносяться до позиції, коли автомобіль поставлений на колеса.

Чотирьохстійковий автомобільний підйомник дозволяє затягувати болти і гайки до моменту затягування, вказаного виробником. На завершення огляду механік повинен перевірити кути встановлення коліс і відрегулювати їх відповідно до вказівок виробника.

Великий асортимент новинок в лінійці продукції Lemförder

ZF Aftermarket постійно розширює асортимент деталей підвіски і рульового управління для легкого комерційного транспорту:

  • гофрований кожух і система рульового управління для моделей Ford Transit і Tourneo Custom;
  • осьовий кардан, поперечна рульова тяга і наконечник рульової тяги для моделей Citroën Jumpy, Peugeot Expert і Toyota Proace;
  • опори заднього моста і стійка стабілізатора для моделей VW T5 / T6 і Crafter;
  • опори передньої осі і кульова опора підвіски для VW Crafter;
  • кульова опора передньої підвіски і поворотний кулак для моделей Renault Kangoo і Mercedes Citan.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня