Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156

Continental будує в США завод з випуску систем допомоги водію

Continental будує в США завод з випуску систем допомоги водію
  • Новий завод з виробництва радарних датчиків будується в Нью-Браунфелс, штат Техас. Загальний обсяг інвестицій становить близько 100 мільйонів євро
  • Continental є одним зі світових лідерів ринку в області передових систем допомоги водієві
  • Член виконавчої ради Френк Журдан: «Вдосконалені системи допомоги водієві - найсильніша рушійна сила продажів. Ми очікуємо ще більшого зростання в майбутньому»

Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Нью-Браунфельс, Техас (США). Збільшуючи потужності по виробництву радарних датчиків, Continental будує новий завод в Нью-Браунфелс, штат Техас. «Будучи одним з технологічних лідерів в сфері електронних систем безпеки, які щодня рятують життя, ми прагнемо не тільки вдосконалити їх конструкцію, але й забезпечувати ними все більшу кількість автомобілів», — підкреслює Френк Журдан, відповідальний за напрямок «Автономна мобільність і безпека», член виконавчої ради Continental. «Протягом наступних п'яти років ми плануємо інвестувати в область допоміжних систем безпеки близько тридцяти мільйонів євро. Розширення потужностей в Нью-Браунфелс — частина нашої стратегії розвитку», — говорить він. «У період з 2015 по 2019 рік продажі у цій сфері виросли більш ніж удвічі, і ми бачимо хороші перспективи для подальшого зміцнення наших позицій на ринку», — пояснює Журдан.

Для будівництва нового заводу в в Техасі, Continental планує інвестувати близько 100 мільйонів євро протягом трьох років. Сучасні системи допомоги водієві будуть випускатися на ділянці площею 20 000 квадратних метрів. Початок будівництва стартує в середині 2020 року, а виробництво радарних датчиків планується вже в 2021 році. Таким чином, ми додамо ще 130 нових робочих місць для регіону на додаток до вже існуючих 450 робочих місць в області розробки і виробництва систем допомоги водієві. Ці цифри не включають подальші етапи розширення нового заводу. На сьогоднішній день Continental виробляє радарні датчики в Сегіні, приблизно в 25 кілометрах від Нью-Браунфелс.

Датчики, програмне забезпечення та інтелектуальні можливості підключення становлять основу сучасних систем допомоги водієві. Continental займається системами безпеки вже понад 20 років. Тільки за останні п'ять років компанія інвестувала в дослідження технологій безпеки сотні мільйонів доларів по всьому світу.

Continental має власні центри розробки та виробничі майданчики в основних регіонах Європи, Америки і Азії, що дозволяє їй пропонувати індивідуальні рішення для своїх клієнтів. «Близькість до клієнтів в окремих регіонах має для нас першорядне значення. Новий завод в Нью-Браунфелс надасть нам сучасне виробниче обладнання для наших високотехнологічних продуктів», говорить Карл Хаупт, керівник підрозділу «Передові системи допомоги водієві».

Клієнтами Continental є багатонаціональні та міжнародні виробники, а також всі масові автовиробники по всьому світу. Технологічна компанія очікує, що продажі в цій області перевищать два мільярди євро за 2019-й фіскальний рік. Майбутні перспективи також надихають: наприклад, в 2017/18 роках Continental отримала замовлень на загальну суму близько трьох мільярдів євро.

Американські автовиробники використовують радарні датчики Continental для систем екстреного гальмування і адаптивного круїз-контролю. Подібні датчики застосовуються і для систем контролю мертвих зон для автомобілів з причепами (Trailer Length Detection і Trailer Merge Assist). Так, в 2018 році вперше цю технологію застосували на пікапі Dodge Ram 1500, за що концерн FCA нагородив Continental титулом «Постачальник року» в категорії «Інновації». Для створення систем безпеки в США Continental також використовує майданчики в Оберн-Хіллз близько Детройта і в Санта-Барбарі, Каліфорнія, де розробляються системи на основі технології LIDAR (Light Detection and Ranging — «лазерне виявлення та визначення дальності»).

Сучасні системи допомоги вже сьогодні допомагають мільйонам водіїв. Вони запобігають нещасним випадкам задовго до їх можливого виникнення. Перш за все, до таких систем відносяться технології екстреного гальмування та допомоги в сліпих зонах, які в майбутньому стануть ще досконалішими.

Continental розробляє новаторські технології та послуги для стійкої і пов'язаної мобільності людей і їх товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспорту. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, і в даний час в 59 країнах і на ринках працюють близько 240 000 чоловік.

Департамент шин має 24 виробничих і конструкторських підрозділи по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників близько 56 000 чоловік, в 2018 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,4 млрд. євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних автомобілів і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну і екологічно ефективну мобільність. Портфель департаменту Шини включає в себе послуги з торгівлі шинами і навігаційними системами, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня