KYB Europe інвестує у підвищення якості даних у TecDoc

KYB Europe інвестує у підвищення якості даних  у TecDoc

Компанія KYB стала першим і поки єдиним великим виробником амортизаторів, що був відзначений новим преміальним статусом постачальника даних до популярного онлайн-каталогу підбору автозапчастин TecDoc.

 

Premier Data Supplier – це новий "золотий стандарт" якості даних TecDoc. Цим статусом TecAlliance відзначає компанії, які постачають дані відповідно до оновлених суворіших вимог та критерій.

Виробник повідомляє, що для реалізації цього проєкту у структурі компанії виділено спеціальний підрозділ, який відповідає за актуальність та точність даних каталогу KYB Europe. Він забезпечує доступ клієнтів до якісної інформації.


До цього KYB Europe кілька років підтримувала рейтинг TecDoc A, що був найвищим до появи статусу Premier Data Supplier. Варто зазначити, що на платформі TecDoc представлено 700 брендів. Наразі 16% із них отримали відмітку Premier Data Supplier.

У KYB Europe коментують: «Якість даних має вирішальне значення для успішної ідентифікації необхідної деталі з першого разу. Саме тому KYB продовжуватиме інвестувати у цю ключову  сферу та приділяти їй першочергову увагу».

Продукція компанії TecAlliance, а саме електронний каталог з підбору запчастин TecDoc WebCat 3.0 можна купити в Україні офіційно! Також у всіх країнах СНД: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Узбекистан. Партнером та дистриб'ютором TecDoc є компанія AGV Aftermarket. Замовлення та тестовий доступ можна оформити на сайті http://webcat.tecdoc-cis.com/

Завантажуйте мобільний додаток безкоштовно, якщо ви користувач Premium Version чи основної ліцензії TecDoc!

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня