MAHLE реалізував e-Catalogue на базі TecDoc

MAHLE реалізував e-Catalogue на базі TecDoc

Успіх на глобальному ринку неможливий без інтегрованих рішень та використання сучасних програмних продуктів. Яскравий приклад – онлайн-каталог ECat, розроблений спільними зусиллями двох провідних компаній ринку Aftermarket: TecAlliance та MAHLE.

 

Рішення  реалізовано на основі продукту TecDoc White Label Catalogue Solution. Розробники TecAlliance адаптували його відповідно до потреб MAHLE Aftermatket лише за півтора місяця.

Завдяки новій базі даних клієнти MAHLE можуть максимально швидко та точно знаходити необхідні продукти з асортименту виробника. І все це 41 мовою і на всіх типах пристроїв.

Онлайн-каталог охоплює всі групи продуктів, що пропонуються виробником: починаючи безпосередньо з MAHLE і продовжуючи BEHR, BRAIN BEE, CLEVITE, IZUMI, KNECHT FILTER та METAL LEVE.

 

Цифровізація продажів - тренд в Автомотив

Компанія MAHLE Aftermarket вважає цифровізацію однією з основ довгострокової стратегії. Різні канали онлайн-продажів активно розвиваються, особливо у сфері неоригінальних запчастин. І завдання MAHLE – бути в перших рядах, та надати своїм клієнтам та партнерам новий важливий інструмент.

Цікаво, що раніше компанія мала інший онлайн-каталог, власної розробки. Але з думкою про клієнтів, в MAHLE вирішили створити нове стандартизоване і високопродуктивне рішення з відмінним інтерфейсом користувача. І виявилося, що розробка такого онлайн-каталогу можлива в стислі терміни. Все завдяки використанню TecDoc White Label Catalogue Solution – потужного та зручного програмного продукту.

Серед інших переваг, які отримують виробники запчастин, співпрацюючи з TecAlliance – це веб-версія та мобільний додаток в одному продукті. А також можливість зосередитись на своїх основних завданнях.

 

Переваги для клієнтів – розвиток для бізнесу

Клієнти MAHLE отримали можливість працювати в онлайн-каталозі зі зручним та знайомим їм інтерфейсом у форматі 24/7. А це дозволяє максимально швидко та ефективно знаходити потрібні продукти тоді, коли це зручно саме для покупця.

У MAHLE впевнені – професійний онлайн-каталог також впливає на продажі, збільшує повторні покупки та формує лояльність клієнтів. Саме тому вони обрали ефективне рішення від TecAlliance. Важливо, що програмний продукт постійно покращується, кожні кілька тижнів у нього впроваджуються нові зручні функції.

TecDoc – це авторитетна база даних у всьому світі. На її основі можна імплементувати рішення навіть глобальними виробниками. Це основа для успішних уніфікованих рішень світового масштабу.

Читайте інтерв'ю з учасниками процесу англійською мовою тут.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня