Add articles
Навантаження на гібридну трансмісію вище, ніж на звичайні автоматичні трансмісії. З цієї причини ZF Aftermarket рекомендує СТО дотримуватися більш коротких інтервалів заміни оливи в гібридних трансмісіях.
Подробнее ...
  • 30.10.2020
Шарнир равных угловых скоростей (ШРУС) – один из элементов трансмиссии автомобиля, предназначенных для передачи на ведущие колеса усилия, созданного двигателем.
Подробнее ...
  • 25.03.2020
Котушка запалювання (або індукційна котушка) — один з найважливіших елементів системи запалювання в бензиновому двигуні. Котушка запалювання генерує електричний розряд, перетворюючи низьку напругу у високу. Високу напругу у фінальній фазі котушка запалювання перетворює на іскру, яка запалює повітряно-паливну суміш в камері згоряння.
Подробнее ...
  • 18.02.2020
На жаль, новий автомобіль мало кому вдається зберегти в первозданному вигляді. Особливо часто страждають пороги, як від наших доріг, так і від неакуратного поводження з домкратом. Але є надійний спосіб зберегти пороги!
Подробнее ...
  • 26.01.2020
Возможно он вечен, если вы полагаетесь на вольную трактовку автопроизводителей о концепции техобслуживания. Но это не значит, что вы не обязаны следить за этими элементами. Лучше внести их в список тех компонентов, которые надо проверять ежегодно после первых трех лет владения транспортным средством.
Подробнее ...
  • 23.01.2020

Вход

Запомнить меня