● Глобальна прихильність співробітників боротьбі з поширенням коронавируса ● Доктор Аріан Рейнхарт, член Виконавчої ради з людських відносин: «Ми пишаємося єдністю, ініціативами та творчістю наших співробітників під час цієї кризи» ● Перепрофілювання виробництва: досвід Continental використовується для виробництва засобів індивідуального захисту і продуктів для сектора охорони здоров'я
Подробнее ...
  • 04.08.2020
В сучасній нестабільній ситуації особливо актуальною стає потреба економити, не втрачаючи при цьому в якості. Компанія GSP пропонує для цього спеціальні комплекти, які містять все потрібне для ремонту та дозволяють зберегти час та гроші.
Подробнее ...
  • 03.08.2020
У сучасному світі цифрових технологій online продаж займає все більшу частку ринку дистрибуції товарів для автомобілів. Ми намагаємось рухатись разом із часом та бути доступними нашим клієнтам в будь-якому куточку України 24 години на добу.
Подробнее ...
  • 23.07.2020
Для того, щоб зрозуміти яких машин чекати на універсальних автосервісах, потрібно розуміти які автомобілі були продані у 2017 році - саме вони після трьох років будуть йти від фірмових СТО на вільний ринок.
Подробнее ...
  • 21.07.2020

Вход

Запомнить меня