Український дистриб’ютор TecDoc видаватиме ліцензії в Грузії

Український дистриб’ютор TecDoc видаватиме ліцензії в Грузії

Грузія стала 9 країною дистрибуційного регіону  українського партнера TecAlliance компанії AGV LAB LLC. Відтепер TecDoc та TecDoс API можна офіційно придбати учасникам грузинського ринку післяпродажного обслуговування автомобілів.

 

Санкційна політика ЄС у зв’язку з військовим вторгненням Росії в Україну, стосується й технічних даних. Разом з тим, далеко не всі країни СНД хочуть співпрацювати з TecAlliance через Росію. TecAlliance підтримує українську компанію-дистриб’ютора та з її допомогою надалі розвиватиме бізнес в пострадянському регіоні.

«TecAlliance Thank you that you stand_with_Ukraine! Знаємо, браття грузини з Україною. Йдемо до Вас, аби ви ставали технічно сильнішими, а ваша економіка - міцнішою, розвиненішою», - подякувала за підтримку компанія AGV LAB LLC на своїй офіційній сторінці в Лінкедін.

Сьогодні TecDoc Catalog – індивідуальний інструмент, який допомагає майстрам, дилерам, продавцям та автовласникам підібрати запчастини найбільш ефективно, швидко та зручно – у будь-якому місці та у будь-який час!

TecDoc це:

900+ брендів

160 тис. + типів транспортних засобів

400 млн + зав’язків

8,8 млн артикулів

9600+ груп товарів

 

AGV LAB LLC – офіційний партнер TecAlliance в Україні, Казахстані та країнах СНД (окрім росії та білорусії) 
Продукція компанії TecAlliance, а саме електронний каталог з підбору запчастин TecDoc WebCat 3.0 можна купити в Україні офіційно! Також у всіх країнах СНД: Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Узбекистан. Партнером та дистриб'ютором TecDoc є компанія AGV Aftermarket. Замовлення та тестовий доступ можна оформити на сайті webcat.tecdoc-cis.com
AGV Lab – Aftermarket Digital Vision – підрозділ компанії AGV, який займається розробкою та інтеграцією сучасних IT рішень на ринку постпродажного обслуговування автомобілів.
Унікальний досвід роботи понад 12 років на ринку Aftermarket у міжнародному форматі, дає нам ясне розуміння потреб гравців ринку, та можливість допомагати їм впроваджувати та використовувати програмне забезпечення та IT рішення з максимальною ефективністю. Наші продукти: веб технології обслуговування автомобілів - CRM Система MOE-STO, платформа online навчання співробітників автосервісів і автолюбителів.
В арсеналі наших інструментів є розробки та ресурси для digital просування автозапчастин та сервісів в інтернеті для В2В та В2С аудиторії.
 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня