Чого не варто робити з автомобілем взимку

Чого не варто робити з автомобілем взимку

Бруд, морози і безвідповідальність власника швидко прикінчать будь-яку машину. Сподіваємося, ви так не робитимете.

1. Відсутність прогріву

Хоча б мінімальний прогрів необхідний кожному, навіть найсучаснішому автомобілю, і не тільки взимку. Але взимку - особливо. За ПДР на прогрів у вас є 5 хвилин. Якщо будете стояти з увімкненим двигуном у дворі довше, ризикуєте нарватися на штраф або відбутися попередженням.

П'яти хвилин достатньо, щоб двигун і коробка передач підготувалися до навантажень при русі. Але навіть після короткочасного прогрівання ще хоча б ті ж хвилин п'ять варто рухатися максимально плавно, на малих обертах двигуна. Якщо ж готові витратити час і гроші на ремонт двигуна - газуйте «на холодну».

2. «Веселі» старти і гальмування

Старти «з буксами» з усіх світлофорів, навіть з добре прогрітим двигуном, допоможуть вам скоріше поміняти шини і ступичні підшипники. Якщо автомобіль з механічною коробкою - ще і зчеплення. Якщо з автоматом - пакет фрикційних. При різкому старті на автомобілі з шипованими шинами шип вириває з гнізда - шина «лисіє».

Різкі гальмування викликають прискорений знос тих же шин і деталей гальмівної системи. Частково страждає і підвіска, яка отримує додаткове навантаження.

3. Повороти і розвороти "з ручником"

Підлітки, надивившись фільмів про дріфтер, люблять смикати ручник (стоянкове гальмо) з будь-якого приводу: щоб пройти поворот в ефектному заносі або розвернутися практично на місці. Вони діють однаково і на передньо-, і на задньопривідних машинах.

При певних навичках прийом може бути дійсно ефективним, однак стоянкове гальмо звичайних автомобілів принципово відрізняється від ручника дріфткара і довго не витримує такого знущання. Для початку витягується трос приводу, а потім він просто відмовляє. Не кращим чином такі вправи позначаються і на гальмівних супортах. А якщо автомобіль з автоматом, а не з механікою - ще і на коробці передач.

Ще гірше використання ручника при їзді позначається на варіаторі. Втім, конструктори таких машин використовують електромеханічне стоянкове гальмо, що виключає «пустощі».

4. Помию влітку

Мені зустрічалися автовласники, які вважають зимові мийки автомобіля зайвою витратою грошей і часу, мовляв, все одно через півгодини їзди машина знову буде брудною. А так - протер скло, і в дорогу. Але, по-перше, від протирання стекол «по сухому» воно дряпається, а по-друге, шар бруду на кузові зростає, а це сприятливе середовище для корозії. Не забувайте, що взимку дорожній бруд містить солі та реагенти, які можуть бути активні і в сухому вигляді, а тим більше - у вологому. Крім того, через бруд окислюються контакти, швидше приходить в непридатний стан ізоляційний шар електричних проводів. Бруд проникає в усі порожнини, в тому числі в рухливі деталі підвіски. Так що взимку автомобіль варто мити не рідше, ніж влітку.

Примерзлий бруд в колісних дисках викликає дисбаланс, через який швидше зношуються шини, ступичні підшипники, деталі рульового механізму. Та й просто некомфортно їздити. Звертайте увагу на це і прочищайте колеса максимально ретельно.

5. Стоянка в заметі

Але ніщо не зрівняється по ефективності з тривалою стоянкою автомобіля в заметі. Ви напевно бачили такі машини - завалені по дах (або вище) брудним, замерзлим снігом. Він «вбиває» в машині буквально все - і електрику, і гумові деталі, і металеві, і пластикові, і елементи салону (абсолютно герметичних машин не буває, а сніг іноді тане). Корозія шкодить не тільки кузову, а й деталям підвіски, гальмівної системи, трансмісії, може проникнути і в двигун.

Автомобіль, який довго простояв в заметі напевно буде розряджений акумулятор, та й паливо в баку частково втрачає свої властивості - через випаровування, окислення, розпад присадок. На дні бака збирається осад, який погано позначається на паливній системі. Так що після тривалої стоянки старе паливо має сенс розбавити свіжим - хоча б з каністри.

Але взагалі, щоб жити, автомобіль повинен не стояти, а їздити, - це загальновідомий факт.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня