Прокладки головки блока цилиндров сегодня - это гораздо больше, чем просто уплотнение между головкой блока цилиндров и картером. Поэтому замену рекомендуется выполнять только в мастерских, специалисты которых обладают современными знаниями.
Подробнее ...
  • 10.09.2019
Сучасний автомобіль містить в середньому близько п'яти квадратних метрів скла - майже вдвічі більше, ніж 30 років тому. У той час як багато компонентів - від внутрішнього дзеркала з вбудованим датчиком втоми до тривимірного спідометра - вже функціонують як високотехнологічні компоненти з цифровим підключенням, потенціал автомобільних вікон використовують не повністю.
Подробнее ...
  • 03.09.2019
Маршрут незнайомий, погода мінлива, іноді поверхня дороги висихає, а потім знову стає вологою. Для водіїв непередбачувані дорожні умови, подібні цим, вимагають максимальної концентрації.
Подробнее ...
  • 20.08.2019
Мощная: лазерная светодиодная система фар с более чем 4000 индивидуально управляемыми пикселями Компактная и эффективная: цифровой дизайн позволяет упростить систему и сэкономить место для установки Больше безопасности: система Smart HD легко интегрируется в бортовую электронику
Подробнее ...
  • 25.07.2019
Лето – пора отпусков и многие автомобилисты решают отправиться в путешествие на своем автомобиле. Прежде чем отправиться в путь, убедитесь, что ваш автомобиль готов к дальней дороге, проверив этот быстрый контрольный список. Если необходимо, запишитесь на СТО, чтобы ваш автомобиль осмотрел профессиональный механик.
Подробнее ...
  • 24.07.2019
Компанія TecAlliance, відома у всьому світі як провідний постачальник даних про запасні частини автомобілів, прийме участь у виставці MIMS Automechanika Moscow, представивши в павільйоні Форум, на стенді F365, свій постійно зростаючий асортимент послуг і рішень для різних учасників ринку автомобільних запчастин: від виробників і постачальників запчастин до оптових продавців і автосервісів.
Подробнее ...
  • 23.07.2019

Вход

Запомнить меня