Роботизовані коробки передач не стали основним трендом в автомобільній промисловості, але деякі виробники часто встановлюють такі трансмісії в свої автомобілі. Одним з яскравих прикладів є бренд Smart. ZF Aftermarket поставляє продукцію для автомобілів з роботизованою КПП під торговою маркою Sachs.
Подробнее ...
  • 17.02.2020
Під виглядом оригінальної продукції в компанію KIAPARTS UKRAINE потрапив низькоякісний аналог кульової опори для моделей Kia Ceed/Elantra. При поверхневому огляді відмінності можуть бути малопомітні навіть для уважного механіка, не кажучи вже про пересічного споживача-автовласника. Однак, якщо зіставити 2 кульові опори (оригінальну та підробку) поруч, деякі зовнішні ознаки стануть явно помітними.
Подробнее ...
  • 10.02.2020
Компанія MEYLE представляє чергове ефективне і економічне рішення, відповідне поточним потребам ринку: комплект датчика ABS, що володіє традиційно високою якістю, характерним для продуктів лінійки MEYLE-ORIGINAL, дозволяє зробити точкову заміну несправного датчика ABS і імпульсного кільця.
Подробнее ...
  • 27.01.2020
На виставці CES 2020 на Лас-Вегасі (проходила 7-10 січня 2020 г.) технологічна компанія Continental і Sennheiser, експерт в акустиці, представили автомобільну аудіосистему без динаміків! Причому, унікальна технологія дозволяє наповнювати салон автомобіля реалістичним звучанням.
Подробнее ...
  • 27.01.2020
Возможно он вечен, если вы полагаетесь на вольную трактовку автопроизводителей о концепции техобслуживания. Но это не значит, что вы не обязаны следить за этими элементами. Лучше внести их в список тех компонентов, которые надо проверять ежегодно после первых трех лет владения транспортным средством.
Подробнее ...
  • 23.01.2020
Кроме смены шин на зимние, к холодам нужно проверить множество систем и элементов автомобиля. Один из важнейших — аккумулятор. Чтобы он всегда заводил автомобиль, за ним нужно следить. Мы приведем пять сигналов, по которым можно судить о его состоянии.
Подробнее ...
  • 08.11.2019
Лето – пора отпусков и многие автомобилисты решают отправиться в путешествие на своем автомобиле. Прежде чем отправиться в путь, убедитесь, что ваш автомобиль готов к дальней дороге, проверив этот быстрый контрольный список. Если необходимо, запишитесь на СТО, чтобы ваш автомобиль осмотрел профессиональный механик.
Подробнее ...
  • 24.07.2019

Вход

Запомнить меня