Continental та Spark Racing Technology розпочинають випробування Extreme E

Continental та Spark Racing Technology розпочинають випробування Extreme E
  • Гоночна серія електричних позашляховиків актуалізує екологічні проблеми
  • Перегони у віддалених куточках світу — від пустель до тропічних лісів
  • Серед учасників: шведська гонщиця Continental Мікаела Охлін-Коттулінська

Випробування серії позашляхових електромобілів Extreme E розпочались в жовтні на тестовому майданчику Château de Lastours, що на півдні Франції. Одне з питань, які вирішувалися під час тестових заїздів — наскільки добре машина працює з шинами. Інженери також шукали слабкі місця в конструкції гоночного автомобіля, випробовували надійність двигуна. Continental разом зі Spark Racing Technology декілька днів поспіль шукали грані можливостей нової техніки.

«Позашляхові умови тут ідеальні, команда не могла дочекатися початку випробувань!», — сказала Мікаела Ехлін-Коттулінська, яка відіграла специфічну роль на першому етапі випробувань в цьому віддаленому куточку південної Франції. Народжена в сім'ї успішних гонщиків шведка стала першою жінкою, яка виграла гонку в чемпіонаті скандинавських легкових автомобілів. На полігоні Château de Lastours вона тестувала нові високотехнологічні шини Continental. «Випробування покажуть, наскільки ми близькі до нашого бачення позашляхових електричних гоночних серій», — сказала вона. «В цілому, я впевнена в позитивному результаті!».

Continental став офіційним партнером серії позашляхових електричних гонок Extreme E в січні 2019 року. Етапи відбуватимуться в екстремальних місцях по всьому світу: тропічних лісах, пустелях, крижаній Арктиці, на високогірних та океанічних островах. Їх обрали заради підвищення обізнаності про екологічні проблеми, що стоять перед людством. Промоутери Formula E Holdings Ltd. розраховують на десять команд-учасниць в першому сезоні, який розпочнеться в грудні 2020 року. Continental є одним із засновників серії і стане основним партнером в 2021 році. Технологічна компанія також буде постачальником шин для різноманітних і надзвичайно складних умов з якими зіткнуться всі учасники перегонів.

Одна з основних цілей, яку переслідують засновники, партнери та учасники Extreme E — підвищення обізнаності глядачів про проблеми, які стоять перед суспільством. Зміна клімату, взаємодія людства з навколишнім середовищем, охорона зникаючих видів тварин і рослин. За словами керівника проекту Continental Extreme E Сандри Рослау: «Новий гоночний формат дає нам можливість показати ефективність високопродуктивних шин в екстремальних умовах. Але Extreme E також є радикально новою ініціативою для підвищення інформованості про проблеми, що стоять перед сучасним світом. Саме ця нетрадиційна суміш адреналіну, розваг та відповідальності зробить цю серію захоплюючою. Ось чому ми стали партнерами-засновниками і спонсорами серії в січні, і з нетерпінням чекаємо першого етапу змагань».

Під час випробувань були зняті три епізоди Beyond the Extreme. Короткометражні фільми, за участю Мікаели Елін-Коттулінскі, будуть доступні на YouTube каналі Continental.

Continental розробляє новаторські технології та послуги для стійкої і пов'язаної мобільності людей і їх товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспорту. У 2018 році обсяг продажів Continental склав 44,4 млрд євро, і в даний час в 60 країнах і на ринках працюють близько 245 000 чоловік.

Департамент Шини має 24 виробничих і конструкторських підрозділи по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників близько 56 000 чоловік, в 2018 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,4 млрд. євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних автомобілів і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну і екологічно ефективну мобільність. Портфель департаменту Шини включає в себе послуги з торгівлі шинами і навігаційними системами, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня