Continental прийняв участь у молодіжному фестивалі DON’T TAKE FAKE!

Continental прийняв участь у молодіжному фестивалі DON’T TAKE FAKE!

16-17 вересня в Києві відбувся щорічний фестиваль вуличної культури DON’T TAKE FAKE. Як завжди, на ньому були представлені більше 50-ти різних світових та українських брендів з цілим переліком активностей.

Цього року подія відбувалася у комплексі «Торонто-Київ». Два поверхи й відкритий майданчик з видом на Миколаївський костел на два дні перетворилися на центр вуличної культури.

Pepsi створили зону з пінг-понгом та турніру по ньому. Nokia стали спонсором Street Battle – змагання по BMX и Роллерблейдингу, G-Shock наповнив кульковий басейн для своїх шанувальників,та інші.

Так як напої і одяг, автомобілі – це невід’ємна частина іміджу та вуличної культури.

Тому ця подія привернула увагу відомих брендів автозапчастин. Вперше за сім років учасниками події стали бренди Continental (шини) і автомобільні мастила S-Oil Total Corporation.
Цього року Continental допоміг фестивалю організувати нову зону - MOTOR MEAT - з кращими автомобільними проектами України в напрямках Supersport, Stance, Hot Rod, Muscle, Custom.
Також, в цій зоні були представлені десятки найкращих байків від Dozer Garage & Bazza44!

Спеціально для відвідувачів була створена зона відпочинку у стилі «гараж» з іграми, показом відеороликів від Continental та подарунками. Цей фестиваль підвищив зацікавленість людей до субкультурного тюнінгу автомобілів та допоміг молоді в реалізації своїх проектів.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня